Yhteystiedot

Yhteystiedot

Verkatehtaankatu 2
05830 Hyvinkää
asiakaspalvelu@ventoniemi.fi
019-460 000 (Vaihde)
019-460 0046 (Fax)

Aikataulutiedustelut
019-460 0066
ma-pe klo 8-16

Löytötavarat
019-460 0035
klo 8-14
asiakaspalvelu@ventoniemi.fi

Palaute

» Palaute

Vastaanotamme ja lähetämme
sähköisiä laskuja

Y-tunnus: 0131640-2
Verkkolaskuosoite: 003701316402
Välittäjä: Maventa
Välittäjän osoite: 003721291126

HUOM: Mikäli lähetätte laskuja pankin kautta (operaattorinanne pankki), laittakaa laskun välittäjäksi DABAFIHH.

TILAUSAJOMYYNTI

Puh. 019 – 460 0060
myynti@ventoniemi.fi

Ville Ventoniemi
Tilausajomyyjä
019-460 0064
040 – 746 0102
ville.ventoniemi@ventoniemi.fi

Pia Häkkinen
Tilausajomyyjä
019 – 460 0026
040 – 550 0185
pia.hakkinen@ventoniemi.fi

Ari Ventoniemi
019-460 0050
040 – 500 2515
ari.ventoniemi@ventoniemi.fi

AJOJÄRJESTELYT

Puh. 019 – 460 0020
Päivystys 24h 0400 851 031
ajomestarit@ventoniemi.fi

Tapio Karonen
Liikennepäällikkö
019-460 0024
040 – 530 6728
tapio.karonen@ventoniemi.fi

Ari Vuorinen
Ajomestari
019-460 0027
040 – 588 7754
ari.vuorinen@ventoniemi.fi

Petri Linden
Ajomestari
019-460 0051
040 – 735 0306
petri.linden@ventoniemi.fi

Jarmo Ventoniemi
Hallimestari
019-460 0034
040 – 501 0550
jarmo.ventoniemi@ventoniemi.fi

KORJAAMO

Päivystys 24h 019 – 460 0043

Kari Ventoniemi
Varaosapäällikkö
019-460 0055
040 – 586 6398
kari.ventoniemi@ventoniemi.fi

Teemu Keskitalo
Huoltopäällikkö
019-460 0044
050 – 432 1147
teemu.keskitalo@ventoniemi.fi

HALLINTO

Tommi Pyöriä
Toimitusjohtaja
019-460 0025
0500-680 309
tommi.pyoria@ventoniemi.fi

Mia Ventoniemi
Controller
019-460 0036
050 – 366 6007
mia.ventoniemi@ventoniemi.fi

Taru Ventoniemi-Vanhala
Talousjohtaja
019-460 0030
040 – 590 9009
taru.ventoniemi@ventoniemi.fi

Tuija Ventoniemi
Toimistosihteeri
019-460 0033
0400 – 898 575
tuija.ventoniemi@ventoniemi.fi

Saija Järvinen
Toimistosihteeri
019-460 0035
saija.jarvinen@ventoniemi.fi

PROJEKTIT

Timo Ventoniemi
019-460 0022
0400 – 436 858
timo.ventoniemi@ventoniemi.fi