Yhteystiedot

Yhteystiedot

Verkatehtaankatu 2
05830 Hyvinkää
asiakaspalvelu@ventoniemi.fi
019 460 000 (vaihde)
019 460 0046 (faksi)

Aikataulutiedustelut
019 460 0066
ma–pe klo 8–16

Löytötavarat
019 460 0035
klo 8–14
asiakaspalvelu@ventoniemi.fi

Palaute

» Palaute

Vastaanotamme ja lähetämme
sähköisiä laskuja

Y-tunnus: 0131640-2
Verkkolaskuosoite: 003701316402
Välittäjä: Maventa
Välittäjän osoite: 003721291126

HUOM: Mikäli lähetätte laskuja pankin kautta (operaattorinanne pankki), laittakaa laskun välittäjäksi DABAFIHH.

TILAUSAJOMYYNTI

Puh. 019 460 0060
myynti@ventoniemi.fi

Ville Ventoniemi
Asiakkuuspäällikkö
019 460 0064
040 746 0102
ville.ventoniemi@ventoniemi.fi

Pia Häkkinen
Myyntineuvottelija
019 460 0026
040 550 0185
pia.hakkinen@ventoniemi.fi

Ari Ventoniemi
019 460 0050
040 500 2515
ari.ventoniemi@ventoniemi.fi

AJOJÄRJESTELYT

Puh. 019 460 0020
Päivystys 24 h puh. 0400 851 031
ajomestarit@ventoniemi.fi

Ari Vuorinen
Liikennepäällikkö
019 460 0027
040 588 7754
ari.vuorinen@ventoniemi.fi

Petri Linden
Ajomestari
019 460 0051
040 735 0306
petri.linden@ventoniemi.fi

Tomi Kallio
Ajomestari
040 682 4823
tomi.kallio@ventoniemi.fi

Jarmo Ventoniemi
Hallimestari
019 460 0034
040 501 0550
jarmo.ventoniemi@ventoniemi.fi

KORJAAMO

Päivystys 24 h puh. 019 460 0043

Kari Ventoniemi
Varaosapäällikkö
019 460 0055
040 586 6398
kari.ventoniemi@ventoniemi.fi

Tero Kivistö
Huoltopäällikkö
040 631 5358
tero.kivisto@ventoniemi.fi

HALLINTO

Tapio Karonen
Toimitusjohtaja
019 460 0024
040 530 6728
tapio.karonen@ventoniemi.fi

Mia Ventoniemi
Opintovapaalla

Taru Ventoniemi-Vanhala
Talousjohtaja
019 460 0030
040 590 9009
taru.ventoniemi@ventoniemi.fi

Tuija Ventoniemi
Toimistosihteeri
019 460 0033
0400 898 575
tuija.ventoniemi@ventoniemi.fi

Saija Järvinen
Toimistosihteeri
019 460 0035
saija.jarvinen@ventoniemi.fi

PROJEKTIT

Timo Ventoniemi
019 460 0022
0400 436 858
timo.ventoniemi@ventoniemi.fi